Serwis 24h
Infolinia: 602 583 012


Tępienie gryzoni, Tępienie myszy, Tępienie szczurów

Odszczurzanie - Zaufaj specjalistom


DEZYNSEKCJA


zwalczanie owadów biegających (prusaki, karaluchy, pchły, mrówki faraona, rybiki, gryzki, pluskwy i inne), zwalczanie owadów latających (muchy, komary, meszki, osy, szerszenie, mkliki i inne), zwalczanie szkodników drewna, zwalczanie szkodników magazynowych (wołek, spichrzel, trojszyk, strąkowiec, mkliki, omacnice i inne), dezynsekcja obiektów inwentarskich

Dezynsekcja


zwalczanie szkodliwych owadów latających i biegających oraz tępienie szkodników magazynowych. Dezynsekcja szkodników w przemyśle spożywczym jest obowiązkowa (rozporządzenie Ministra Zdrowia). Do każdego obiektu indywidualnie, zależnie od potrzeb ustalamy i podejmujemy zakres działań.
Najczęściej stosowana dezynsekcja opryskowa przeprowadzana jest za pomocą opryskiwaczy ręcznych, elektronicznych, spalinowych. Główny nacisk kładziemy na owadoszczelność budynków. OFERUJEMY wprowadzanie do zakładów systemów zabezpieczeń przed szkodnikami i ich monitoringu zgodnie z systemem HACCP oraz zasadami GHP (Zasady Dobrej Praktyki Higieny) i GMP (Zasady Dobrej Praktyki Produkcji). W zakres profilaktyki wchodzi stworzenie barier chroniących zakład przed dostępem owadów oraz monitorowanie ich aktywności poprzez:
- montaż i oznakowanie oraz kontrola pułapek monitorujących owady biegające,
- montaż i oznakowanie oraz kontrola pułapek monitorujących owady latające,
- montaż i kontrola lamp owadobójczych,
- założenie i kontrola siatek przeciw owadom

Zapewniamy przygotowanie i prowadzenie rzetelnej dokumentacji, jej systematyczne uzupełnianie i sporządzanie protokołów wymaganych przez służby sanitarne (sanepid) oraz audytorów zewnętrznych - przykładowy zbiór dokumentacji dla zakładu z wdrożonym systemem HACCP i sposób jej prowadzenia do wglądu podczas umówionego spotkania.

Dezynfekcja Gdańsk
Lampa lepowa (montowana na ścianie, przy suficie lub stojąca)

Dezynsekcja Gdańsk
Pułapka lejkowa

Deratyzacja Gdańsk
PUŁAPKA KLEJOWA PANKO do monitoringu owadów biegających z przynętą w formie tabletki.

Usuwanie gniazd szerszeni i os
Naklejka DETEKTOR OWADÓW

DERATYZACJA

zwalczanie gryzoni (szczury, myszy),

ochrona posesji przed nornicami, kretami,

wypłaszanie kun i kretów

Deratyzacja - jest to zespół zabiegów, mających na celu zwalczenie gryzoni i zabezpieczenie przed nimi chronionych obiektów.
Od zakładów przemysłu spożywczego wymaga się, aby produkcja żywności odbywała się w pomieszczeniach wolnych od gryzoni, zgodnie z ustawą deratyzacja jest obowiązkiem administratorów, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, właścicieli obiektów użytkowych i mieszkalnych.

NAJWAŻNIEJSZE GATUNKI GRYZONI

SZCZURY
- Szczur wędrowny (Rattus norvegicus)
- Szczur śniady (Rattus rattus)
MYSZY
- Mysz domowa (Mus musculus)
- Inne myszy właściwe (Mysz leśna)
- Inne myszy (mysz polna)

DLACZEGO MÓWIMY O GRYZONIACH JAKO O SZKODNIKACH???

Straty materialne
- Bezpośrednie (np. wyżeranie)
- Pośrednie (zanieczyszczenia odchodami, moczem, włosami i innymi częściami ciała)
Rozprzestrzenianie chorób
- Bezpośrednie (przez ugryzienie, np. wścieklizna)
- Pośrednie (salmonelloza, pryszczyca, grzybice, pomór świń, pomór drobiu, dżuma, gorączka Q)
- Obrzydzenie konsumentów
- Utrata dobrej opinii

Główny nacisk kładziemy na profilaktykę czyli szczuroszczelność. OFERUJEMY wprowadzanie do zakładów systemów zabezpieczeń przed szkodnikami i ich monitoringu zgodnie z systemem HACCP oraz zasadami GHP (Zasady Dobrej Praktyki Higieny) i GMP (Zasady Dobrej Praktyki Produkcji). W zakres profilaktyki wchodzi stworzenie barier chroniących Zakładu przed dostępem gryzoni oraz przygotowanie monitoringu ich aktywności. Zapewniamy przygotowanie i prowadzenie rzetelnej dokumentacji, jej systematyczne uzupełnianie i sporządzanie protokołów wymaganych przez służby sanitarne (sanepid) oraz audytorów zewnętrznych - przykładowy zbiór dokumentacji dla zakładu z wdrożonym systemem HACCP i sposób jej prowadzenia do wglądu podczas umówionego spotkania. Główny nacisk kładziemy na profilaktykę czyli szczuroszczelność.
karmnik
Kramnik na szczury

Tępienie gryzoni
chwytacz gryzoni
Chwytacz gryzoni

Deratyzacja Gdańsk
NAKLEJKA NA STACJE DERATYZACYJNĄ

naklejka
Naklejka na ścianę

naklejka
Naklejka na ścianę karmnik

Zabezpieczenia przed ptakami
Lep na myszy i szczury RAT GLUE TRAPS