Serwis 24h
Infolinia: 602 583 012
iso kobra
dorota_balcerzak
kobra balcerzak

KOBRA - Czyszczenie pojemników na odpady - GdańskSZANOWNI PAŃSTWO, Firma „KOBRA” istnieje na rynku Polskim od 1991 roku. Swoim zasięgiem obejmuje rejon całego kraju. Siedziba Firmy mieści się w GDAŃSKU, UL. BULOŃSKA 14/1 w woj. POMORSKIM. Posiadamy swoje przedstawicielstwa (oddziały) w Inowrocławiu (Komaszyce 30) oraz w: Bydgoszczy, Suwałkach, Kłodzku i Brzegu.
Jesteśmy firmą, która świadczy usługi w zakresie opracowywania procedur i monitorowania zakładów w zakresie ochrony przed szkodnikami (dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji, deodoryzacji, ochrony przed zagrożeniami sanitarnymi) zgodnych ze współczesnymi standardami i wymogami sanitarnymi.

Gwarantem jakości wykonywanych usług jest fachowość, odpowiednie wyszkolenie i uczciwość pracowników. Wiedza zdobyta podczas szkoleń, wieloletnia praktyka oraz znajomość biologii owadów i gryzoni, daje nam możliwość zastosowania skutecznych a zarazem bezpiecznych metod zwalczania i monitorowania szkodników. Przy działaniach związanych z kontrolą owadów i gryzoni, główny nacisk kładziemy na szeroko rozumianą profilaktykę, która jest skuteczniejsza, bezpieczniejsza i tańsza niż zwalczanie szkodników.
Wszelkie nasze działania opierają się na współpracy z gospodarzem obiektu, który jest na bieżąco informowany o przeprowadzanych pracach, kontrolach oraz stanie zagrożenia ze strony szkodników lub możliwości jego wystąpienia.

Wszystkie preparaty używane przez firmę w systemowej obsłudze zakładów posiadają atest PZH lub Zezwolenie Toksykologiczne MZiOS, MRiGŻ oraz Karty Charakterystyki preparatów.
Mamy przyjemność przedstawić państwu ofertę naszej Firmy, świadczącej usługi z zakresu ochrony przed szkodnikami (dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji, deodoryzacji, ochrony przed zagrożeniami sanitarnymi). Oprócz tego wykonujemy białkowanie pomieszczeń, impregnację drewno ochronną, mycie zsypów.

facebook kobra ddd