Serwis 24h
Infolinia: 602 583 012
iso kobra
dorota_balcerzak
ochrona covid
kobra balcerzak

Dezynfekcja, Dezynsekcja, Deratyzacja - Gdańsk, Inowrocław

SZANOWNI PAŃSTWO, Firma „KOBRA” istnieje na rynku Polskim od 1991 roku. Swoim zasięgiem obejmuje rejon całego kraju.

Mamy przyjemność przedstawić państwu ofertę naszej Firmy, świadczącej usługi z zakresu ochrony przed szkodnikami (dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji, deodoryzacji, ochrony przed zagrożeniami sanitarnymi). Oprócz tego wykonujemy białkowanie pomieszczeń, impregnację drewno ochronną, mycie wsypów. Obsługujemy sieci handlowe oraz centra logistyczne.SPRAWDŹ NASZE OFERTY !

Mycie po zalaniach

Profesjonalne mycie pomieszczeń po zalaniach. Usuwanie wody, czyszczenie, dezynfekcja. Szybkie działanie, ochrona przed zagrożeniami zdrowotnymi. Przywracanie czystości i stanu sprzed zalania. Skontaktuj się z nami, a pomożemy odzyskać bezpieczne i czyste pomieszczenia.

Czytaj więcej


Tępienie gryzoni

Skuteczne tępienie gryzoni w Gdańsku i okolicach. Profesjonalny zespół, bezpieczne metody, skuteczność. Diagnoza, eksterminacja, zapobieganie. Działamy szybko i efektywnie. Zapewniamy bezpieczeństwo i ochronę przed gryzoniami. Skontaktuj się z nami, a pomożemy rozwiązać problem.

Czytaj więcej


Czyszczenie koszy

Profesjonalne mycie i czyszczenie koszy na odpady. Dezynfekcja, usuwanie brudu i zapachów. Zapewniamy higienę i czystość. Skontaktuj się, by zadbać o świeże i bezpieczne otoczenie.

Czytaj więcej


Czyszczenie kontenerów

Profesjonalne czyszczenie kontenerów na śmieci. Dezynfekcja i eliminacja nieprzyjemnych zapachów. Skuteczne usunięcie brudu i bakterii. Zapewniamy higieniczne i bezpieczne warunki. Skontaktuj się z nami dla świeżości Twojego systemu odpadów.

Czytaj więcej


Czyszczenie pojemników na odpady

Profesjonalne mycie pojemników na odpady. Dezynfekcja, eliminacja brudu i zapachów. Zapewniamy czystość i higienę. Skontaktuj się, by utrzymać świeże i bezpieczne pojemniki na odpady.

Czytaj więcej


Usuwanie gniazd os

KOBRA DDD to zaufana firma specjalizująca się w usuwaniu gniazd os i szerszeni w Gdańsku i okolicach. Nasz doświadczony zespół zapewnia szybką, skuteczną i bezpieczną usługę. Dbałość o klientów i środowisko to nasz priorytet - stosujemy bezpieczne metody, minimalizując ryzyko ponownego pojawienia się owadów.

Czytaj więcej


lps

Jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji,
Dezynsekcji i Deratyzacji.


W grudniu 2013 roku naszej firmie nadano Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 22000:2005.

iso kobra  iso kobra


oswiadczenie kobra ddd

Współpracujemy z wysokiej klasy specjalistami w zakresie zagrożeń biologicznych, dobrych praktyk produkcyjnych oraz entomologii. Naszym konsultantem naukowym jest m.in. prof. dr hab. Stanisław Ignatowicz (Katedra Entomologii Stos. SGGW w Warszawie).
Firma nasza jako jedna z nielicznych firm w Polsce przeszła przez auditorów zagranicznych audit AIB INTERNATIONAL zakończony pozytywnym wynikiem. Podczas kontroli audytorów wysoko oceniony został PROGRAM WALKI ZE SZKODNIKAMI.
facebook kobra ddd